O nas

Produkujemy konfekcję stołową dla firm branży HoReCa oraz na potrzeby branży reklamowej. Szyjemy obrusy, pokrowce elastyczne na stoły i krzesła w tym pokrowce z indywidualnymi nadrukami. Misją firmy jest wsparcie klientów w tworzeniu miejsc i wydarzeń, które pokochają goście.

Mamy siedzibę w Łodzi - mieście, które jest kolebką polskiego włókiennictwa. Dzięki temu, możemy czerpać bezpośrednią inspirację z historii naszego miasta, a także korzystać z najnowszych technologii dostępnych w branży. Nasz zespół składa się ze specjalistów w dziedzinie: krawiectwa, logistyki i marketingu.

Wybieramy trwałe i sprawdzone surowce, by nasze produkty były jak najlepszej jakości i spełniały potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Coraz ważniejsze są dla nas kwestie ochrony środowiska, dlatego szyjemy wyroby, które można używać wiele razy, wiele lat. Zmniejszamy ilość ścinków krawieckich poprzez użycie automatycznych układów kroju. Segregujemy nasze odpady poprodukcyjne. Używamy wielorazowych opakowań zbiorczych na środki produkcji. Pakujemy wyroby w biodegradowalne folie. Wierzymy, że jest to ważne dla nas wszystkich.

Posiadamy Certyfikat Firma Godna Zaufania za lata 2018, 2019, 2020.

Działamy na rynku od 2012 roku.


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium