fbpx

O firmie

PRACOWNIA_HORECA_MAGAZYN

Pracownia Horeca dostarcza elastyczne pokrowce, obrusy i meble firmom z branży HoReCa. Misją naszej pracowni jest wsparcie hoteli, restauracji i firm cateringowych w tworzeniu miejsc, które pokochają goście.

Taka filozofia przejawia się w konkretnych działaniach:

  • szycie trwałej konfekcji stołowej
  • zwracanie uwagi na piękno i styl wyrobów
  • oferowanie konfekcji standardowej i szytej na miarę
  • sprzedaż mebli przystosowanych do intensywnej eksploatacji

Rozumiemy potrzeby hotelarzy i restauratorów, a zamówienia realizujemy solidnie i terminowo. Stale poszerzamy asortyment o nowoczesne produkty.  Pracownia ma swoją siedzibę w Łodzi – kolebce polskiego przemysłu tekstylnego – dzięki czemu możemy korzystać z najnowszych technologii dostępnych w branży.

W naszej pracowni staramy się być nowocześni i jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Dlatego korzystamy z technologii, które podnoszą jakość naszej pracy. Jest to między innymi

specjalistyczny program CAD Gemini do tworzenia krojów i konstrukcji wyrobów tekstylnych. Dzięki CAD Gemini możemy bez problemu zaprojektować pokrowiec na dowolny mebel na zamówienie, a także maksymalnie wykorzystać materiał .

W latach 2012-2017 firma funkcjonowała pod nazwą „mariawysocka.com – meble i pokrowce dla gastronomii”. Od 2018 zmieniła logo i działa jako Pracownia Horeca.

Posiadamy Certyfikat Firma Godna Zaufania 2018:

Certyfikat Firma Godna Zaufania

Elastyczne pokrowce - projektowanie pokrowca na stół bankietowy
Projektowanie form krawieckich na pokrowce bankietowe
elastyczne pokrowce na stoły
Przyjedź, zobacz, dotknij. Przekonaj się o wysokiej jakości naszych produktów